Rozpis tréninků

Sledujte prosím rozpis ledů na hlavních stránkách. Může dojít ke změnám hlavně víkendových tréninků. 

 

TRÉNINKY V SEZÓNĚ

Sledujte prosím ROZPIS LEDU!!!

 

TRÉNINKY -  18.9. - 24.9.2017

 

 
Den: Popis:                      Trénink/zápas:
Po 18.9. 15:15 - 16:15 LED (5.třída) LED
Út 19.9. ZRUŠENO     suchá
Stř 20.9. 15:45 - 16:45 LED (5+6.třída) LED
Čt 21.9. 15:15 - 16:15 LED (5.třída) + 16:30 - 17:15 technika hole, střelba (švihadla, kulička, rukavice, hokejka) LED + suchá
Pá 22.9. 6:00 - 7:00 LED (5.třída) LED
So 23.9. volno      
Ne 24.9. ZÁPAS  Vlašim, 12:00 hrajeme, sraz na Hvězdě v 11:00 zápas na Hvězdě
 

DOCHÁZKA - ke stažení ZDE

 

HOKEJOVÉ DENÍKY

 
Doporučené aktivity:
 
Driblink s dřevěnou kuličkou
Střelba na branku kotoučem
Skákání přes švihadlo
Skoky přes nízké překážky i do strany
Starty z mírného kopce
Kotouly, přemety do stran (hvězdy) a stoj na rukou i s dopomocí
Reakční balón - odrazy o zeď
Kliky, dřepy a sklapovačky (max. 10-15 krát v sérii, počet sériií max 3... dbát na kvalitní technické provedení - fixace trupu)
Hry všeho druhu (stolní tenis, badminton, liný tenis, fotbálek, basketbal, volejbal, nohejbal apod.)
Plavání
Kompenzační cviky - nezapomínat se protahovat po každém tréninku !!!
 
Vhodné vybrat jednu aktivitu každý den nebo alespoň ob den !
 
Vždy napsat počet opakování nebo dobu opakování!
 
 

PŘÍSPĚVKY 

 
ročník 2007     1.800,- Kč / měsíčně
 
červenec - neplatí se

Plaťe na účet 161492309/0800 ; v.s.: RČ hráče; zpráva pro příjmce: jméno hráče nebo v hotovosti na ekonomickém oddělení.

 
 
 
 

 

Zatím to dle rozpisu ledu vypadá takto:
 
čtvrtek 18.8.  9:00 - 10:15  3.+4. třída ; 14:15 - 15:15  4. třída
Pátek   19.8.  9:00 - 10:15  3.+4. třída ; 14:15 - 15:15  4. třída
Sobota 20.8.  9:00 - 10:15  3.+4. třída ; 16:00 - 17:00  4. třída
Neděle 21.8.  9:00 - 10:00  4. třída ; 11:30 - 12:30  4. třída
                      
 
Po soustředění budou následovat tréninky:
 
Pondělí 22.8.    16:30 - 17:30    4.třída
Úterý 23.8.        15:30 - 16:45    3.+4. třída
Čtvrtek 25.8.     17:00 - 17:45    4.třída
Pátek 26.8.        14:15 - 15:15   4. třída
 
Úterý 30.8.        14:30 - 15:30    4.třída
Čtvrtek 1.9.        17:30 - 18:15   3.+4. třída
Pátek 2.9.          13:00 - 14:00   4.třída
Sobota 3.9.        11:00 - 12:00   4.třída
Neděle 4.9.          8:00 - 9:15     3.+4. třída
 
Pondělí 5.9.        14:00 - 15:00   3.+4. třída
Úterý 6.9.            14:30 - 15:30  4. třída
Čtvrtek 8.9.         17:30 - 18:15   3.+4. třída
Pátek 9.9.            13:00 - 14:00  4. třída
Sobota 10.9.        11:00 - 12:00  4.třída
Neděle 11.9.          8:00 - 9:15    3.+4. třída