Zápasy / novinky / akce

Chystané zápasy/turnaje 2018/2019

 

 
Kdy:   S kým: Kde: Info:
Čtvrtek 23.8. 13:00 - 14:30 Sraz: 12:00 HC Sparta Praha HC Hvězda Praha výhra 6:2
25./26.8.   Turnaj Ústí nad Labem Ústí nad Labem        1.místo
září  2018 - únor 2019 Dlouhodová turnajová soutěž Akademií a přizvaných mužstev U12 = DTS 12 skupina A: Kladno/Plzeň/Pilzen Wolves/Hvězda Praha/Liberec    
ne 2.9. Přátelské utkání HC Neratovice HC Hvězda Praha výhra 6:3
ne 9.9. DTS 12 11:00- 11:45 Litvínov
13:00 - 13:45 Plzeň 
ZS Kladno Pilzen Wolves 2:2, 3:3
Plzeň
0:2, 0:5
pá  14.9.   Liga  Mladších žáků "C" HC  Slavia Praha  ZS Slavia prohra 4:9
so 22.9. Liga  Mladších žáků "C" HC Letci Letňany ZS Hvězda výhra 10:2
pá 28.9. Liga  Mladších žáků "C" Pracovní zálohy Kladno Kladno výhra 13:6
pá  5.10. Liga  Mladších žáků "C" HC Kobra Praha ZS Hvězda     výhra 7:4
so 6.10. Přátelský zápas s HC Příbram     10:00 Příbram -  malá hala ZS Příbram výhra 5:4
ne 14.10. Liga  Mladších žáků "C" Rytíři Kladno Kladno výhra  15:2
so 20.10 Liga  Mladších žáků "C" HC Sparta Praha  ZS Hvězda     prohra 
3:5
so 27.10. Liga Mladnčích žáků "C"     HC Slavia Praha ZS Hvězda prohlra 1:6
so 3.11. Liga Mladnších žáků "C" HC Letci Letňany ZS Letňany výhra 6:4
ne 4.11. Liga Mladnších žáků "C" Pracovní zálohy Kladno ZS Hvězda PŘELOŽENO
ne 18.11. Liga Mladnších žáků "C" Pracovní zálohy Kladno ZS Hvězda 11:00, sraz v 10:00
so 24.11. Liga Mladnších žáků "C" HC Kobra Praha ZS Kobra 10:00 (sraz v 9:00)
út 27.11. DTS 12    ZS Hvězda 10:00 - 14:30
so 1.12. Liga Mladnších žáků "C" Rytíři Kladno   14:00 (sraz ve 13:00)
so 8.12. Liga Mladších žáků "C"      HC Sparta Praha     ZS Sparta 11:45 (sraz v 10:45)
so 15.12. Liga Mladších žáků "C" HC Slavia Praha ZS Slavia  
so 22.12. Liga Mladších žáků "C" HC Letci Letňany ZS Hvězda  
so 5.1. Liga Mladších žáků "C" Pracovní zálohy Kladno ZS Kladno  
         
 

NEDĚLE 18.11.2018, 11:00, Pracovní zálohy Kladno

Kde: HC Hvězda

Sraz: 10:00
 
Hrají:
Brankaři: 
Hráči: 
 
Omluveni/Nehraji:
 
 
 
 

  

Dlouhodová turnajová soutěž Akademií a přizvaných mužstev U12

-       V období od září 2018 do února 2019 se odehraje 5 turnajů v základních skupinách.

-       V březnu 2019 se odehraje 6. turnaj (finálový – podle umístění družstev v základní skupině).

-       Každé přihlášené družstvo se zúčastní celkem 4x turnaje o 4 účastnících v základní skupině systémem dle rozpisu, jeden turnaj bude mít každé družstvo volno.

V březnu se každé družstvo zúčastní finálového turnaje o 4 účastnících.
 

Základní část DTS U12:

 

-       Hrací čas 2x20 minut čistého času

-       Každých 20 minut se bodově hodnotí jako samostatný zápas (V-2b, R-1b, P-0b)

-       Úprava ledu po odehraných 40ti minutách

-       Tresty jako v LSŽ

 

Rozdělení družstev do základních skupin  

(zároveň bráno jako pořadí pro nasazení mužstev do hracího plánu):

 

 

Skupina „A“ – Kladno / Pilsen Wolves / Litvínov / Hvězda Praha / Liberec

 

Skupina „B“ – Mladá Boleslav / Hradec Králové / Slavia Praha / Třemošná / Chomutov

 

Skupina „C“ – Pardubice / Žďár nad Sázavou / Jihlava / České Budějovice / Sparta

 

Skupina „D“ – Olomouc / Třinec / Zlín / Vítkovice / Kometa Brno

 

 

          

Proběhlé zápasy 2016/2017; 2017/2018

 
Kdy: S kým: Kde: Odjezd autobusu: Info:
20.8.2018 Kolín Hvězda   prohra 6:7
7.8. - 11.8. 2018  Challenger cup Praha       2.místo
So 9.9.  2017 Benátky nad Jizerou             Benátky doprava vlastní výhra 3:2
So 16.9.  Letňany    Hvězda hraje se doma výhra 13:4
Ne 17.9. Kolín Kolín 11:45 z Hvězdy     výhra 20:4
Ne 24.9. Vlašim Hvězda   výhra 13:1
Čt 28.9. Zbraslav Nikolajka   výhra 21:5
So 30.9. Mělník Hvězda hraje se doma výhra 9:2
So  7.10. Poděbrady Poděbrady autobusem z Hvězdy, sraz v 6:45 u autobusuv - v 7:00 vyrážíme výhra  14:3
Pá  13.10.             Nymburk     Hvězda   výhra 12:1
So 14.10. Kutná Hora Kutná Hora ZRUŠENO - BUDEPŘESUNUTO  
So 21.10. Neratovice Neratovice   prohra 5:8
Čt 26.10.        Benátky nad Jizerou Hvězda hraje se domav     výhra 5:2
So 28.10. Mladá Boleslav     Hvězda hraje se doma výhra  11:6
Ne 5.11.2017 Letňany     Letňay doprava vlastní výhra 9:4
Po 6.11.2017 Pilsen Wolves Kooperativa areéna - Plzeň doprava vlastní, přátelské utkáí
prohra 8:10
Čt  9.11.          Kutná Hora     Kutná Hora autobus výhra 20:3 
So 11.11. SC Kolín     Hvězda autobus                 výhra
17:2
Pá 17.11.      Vlašim Vlašim autobus        výhra 13:1
So 18.11. Zbraslav Hvězda   výhra 19:1
Ne  26.11.   Mělník Mělník ZRUŠENO
 
Stř 29.11.     Beroun Beroun přátelské utkání prohra     6:7
So 2.12. Poděbrady     Hvězda   výhra 23:6
So  9.12 Kutná Hora Hvězda       výhra 6:5
So 16.12 Nymburk Nymburk odjezd autobusu v 8:30 od Cordeusu výhra 9:3
Ne 17.12. Neratovice Hvězda   výhra 13:5 
Út 19.12. Liberec     Liberec     přátelské utkání od 16 hod ve velké aréně

Sestava:
Brankáři: Houdek Š.
Hráči:
Pořízek, Krytinář, Holas, Kulich,  Hrubý, Štefík, Kločurek, Houdek F.
16:00
sraz nejpozději v 15:15 ve Svijanské aréně Liberec
27. - 28.12. Turnaj OSTRAVA   2. MÍSTO  
So 6.1.            Mladá Boleslav Mladá Boleslav   výhra 8:0
So 13.1. Benátky nad Jizerou Benátky nad JIzerou doprava vlastní výhra 7:1
So 20.1. Letňany Hvězda         výhra 7:3
 
Stř 24.1.     Mělník Mělník       6:6
So 27.1. Kolín Hvězda       výhra 5:3
So 3.2. Vlašim Hvězda   výhra 18:1
Ne 4.2.           Poděbrady Poděbrady     výhra 26:2
Ne 11.2. Zbraslav Nikolajka   výhra 10:3
So 17.2.     Mělník - ZRUŠENO Hvězda   žádost o přesun
So 17.2.     Liberec Hvězda       výhra 9:7
Ne 18.2. Hvězda 5+6 Hvězda       přátelské utkání
Stř 21.2. Francie - Evry     Hvězda   výhra
22.2. - 26.2.  Norsko     dvě výhry, dvě prohry
28.2. Mělník     Hvězda   výhra 10:3
Čt 1.3. Francie - Evry Viry ( EVH91) Velké Popovice - přátelské utkání   výhra
Ne 4.3. Kutná Hora Kutná Hora   výhra 12:0
So 10.3. Nymburk Hvězda       odloženo
Stř 14.3. Neratovice Neratovice NE výhra 13:9
St  21.3. Mladá Boleslav Hvězda   výhra 12:4
Pá 23.3. Nymburk     Hvězda   výhra 11:2
So 24.3. Hradec Králové Hradec Králové NE výhra 8:5
31.3. - 1.4. Veikonoční turnaj - Litvínov 8. týmů
31.3. od 8hod - 1.4. vyhlášení 17-18 hod
  5.místo
 
PONDĚLÍ 28.8.2017 zápas KOBRA, 8:7 výhra

SOBOTA 26.8.2017 zápas BEROUN, 4:5 prohra

ČTVRTEK 24.8.2017 zápas Sparta Praha 7:9 prohra

NEDĚLE 20.8.2017 zápas BEROUN -  9:6 výhra

8.8. - 12.8.2017 CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 2017  - 1. místo

7.8.2017  přátelský zápas Mladá Boleslav, výhra 12:3

13.4.2017 - PŘÁTELSKÝ ZÁPAS PROTI FR.ROUEN - 11:45 - 12:2

8. 4. 2017 Turnaj v Plzni v Kooperativa aréně - Plzeň  - hra na celé hřiště - 1. místo

1.-2.4. Turnaj na Slavii - 2.místo

25.3. - 26.3.2017 3. ročník turnaje O PUTOVNÍ POHÁR PRAHY 6, 3. místo

Neděle 19.3.2017 Přátelský zápas HC Hvězda Praha - HC Příbram, 6:2

Sobota 11.3.2017 - HC Hvězda Praha - HC Sparta Praha

Neděle 5.3.2017 - Slavoj Zbraslav - HC Hvězda Praha

Sobota 25.2.2017 - HC Hvězda Praha - HC Letci Letňany

Sobota 18.2.2017 - HC Kobra Praha - HC Hvězda Praha

Čtvrtek 16.2.2017 přátelské utkání s U11 Francie, 10:4

Neděle 12.2.2017 - HC Letci Letňany - HC Hvězda Praha

Sobota 11.2.2017 - HC Slavia Praha - HC Hvězda Praha

Sobota 4.2.2017 - HC Sparta Praha - HC Hvězda Praha

Čtvrtek 2.2.2017 - přátelské utkání s HC Mladá Boleslav, 13:2

Sobota 28.1.2017 - HC Hvězda Praha - Slavoj Zbraslav

Neděle 22.1.2017 - HC Letci Letňany - HC Hvězda Praha - zrušeno

Neděle 15.1.2017 - HC Hvězda Praha - HC Kobra Praha

Sobota 14.1.2017 - přátelský zápas proti HC Poděbrady,  9:0

Neděle 8.1.2017  HC Hvězda Praha - HC Slavia Praha

Sobota 7.1. přátelské utkání proti HC Bílí Tygři Liberec , výhra

28.12. - 29.12.2016 Turnaj na Slovensku - HK Iskra Partizánske, ZLATO

Sobota 17.12.2016 - Přátelský zápas s HC Kobra Praha od 17 hod na Kobře, 14:3

Neděle 11.12.2016 - Hra na velké - 4. třída s 5.třídou - 8:00 - 9:15

Sobota 10.12.2016 - Turnaj ČSLH,  HC Kobra Praha od 17 hod, minihokej 

Neděle 4.12.2016 - přátelský zápas s HC Kralupy, od 8:00 - 9:30  - na Hvězdě - 13:1

Neděle 27.11.2016 - přátelský zápas s HC Letci Letňany, od 8:00 - 9:15  - na Hvězdě - 7:5

Sobota 26.11.2016 - přátelský zápas s HC Litvínov, od 14:00 do 15:30 - ZS Litvínov - 7:4

Neděle 20.11.2016 - přátelský zápas s HC Sparta Praha, od 8:00 do 9:15 - HC Hvězda Praha - 2:5

Čtvrtek 17.11.2016 - přátelský zápas s HC Kobra Praha, od 10 hod - HC Hvězda Praha - 4:4

Sobota 12.11.2016 - Turnaj  tří , od 10 hod - Liberec - na velké hřiště - stříbrná medaile

Neděle 6.11.2016 - přátelský zápas s HC Letici Letňany 9:15 - 10:45  - na velké hřiště, HC Hvězda Praha 2:6

Sobota 5.11.2016 - Turnaj ČSLH,  HC Hvězda Praha, 13:15 - 16:15, minihokej

Pátek 28.10.2016 - přátelský zápas s HC Tábor 13:30 - 15:00  - na velké hřiště, HC Hvězda Praha, 7:6

Neděle 23.10.2016 - přátelský zápas s HC Litvínov 10:30 - 11.45  - na velké hřiště, HC Hvězda Praha, 14:1

Sobota 15.10.2016 - přátelský zápas s HC Sparta Praha 15:30    -  na velké hřiště, HC Sparta Praha - 12:2

Neděle 9.10.2016 - přátelský zápas s HC Louny 8:00 - 9:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - 6:7

Sobota 8.10.2016 - Turnaj ČSLH HC Slavoj Zbraslav - 15:00 (minihokej)

Neděle 2.10.2016 - přátelský zápas s HC Letci Letňany 11:45 - 13:30 - na velké hřiště, zimní stadion Letňany, 6:6

Sobota 1.10.2016 - přátelský zápas s HC Slavia Praha 12:45 - 14:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - výhra 5:1

Neděle 25.9.2016 - přátelský zápas s HC Kobra Praha 8:00 - 9:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - remíza 6:6

Neděle 18.9.2016 - přátelský zápas s HC Kralupy 9:30 - 10:45 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - výhra 14:2

Neděle 11.9.2016 - přátelský zápas  Hvězďáků - 13:30 - 15:00 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha

Sobota 10.9.2016 - přátelský zápas s HC Beroun - 9:15 - na velké hřiště, HC Beroun - výhra 9:7

3. a 4.9.2016 - Mezinárodní hokejový turnaj O POHÁR MĚSTA JABLONEC NAD NISOU - soupiska hráčů bude upřesněna - propozicerozlosovánínabídka ubytování - STŘÍBRO

Sobota 3.9.2016 - přátelský zápas s HC Chomutov - 10:45 - 12:15; ZS Chomutov

27.8.2016 - Mezinárodní mistrovství severovýchodních Čech v ledním hokeji r.2007 - Jablonec nad Nisou - stříbro

27.8.2016 - Přátelský zápas s HC Beroun na HC Hvězda Praha - výhra HC Hvězda Praha

23.8.2016 - Přátelský zápas s HC Slovan Louny u nás na Hvězdě, místo tréninku, od 15:30 - tým A výhra, tým B prohra

Proběhlé zápasy 2015/2016

Neděle 9.10.2016 - přátelský zápas s HC Louny 8:00 - 9:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha

Sobota 16.4.2016 - Turnaj na Slávii  - 8:00 - 18:00 - první místo

Sobota 2.4.2016 - Turnaj Chomutov - druhé místo

26. - 27.3.2016  - O Pohár HC Vlci Jablonec nad Nisou - hraje jeden tým  - výhra

26.3.2016 - Turnaj Světlá nad Sázavou - hraje jeden tým - nominace

Turnaj ČSLH neděle 13.3.2016 HC Hvězda Praha

Turnaj ČSLH neděle 6.3.2016 HC Hvězda Praha  

Turnaj ČSLH 27.2.2016 HC Letňany Praha, 10:30

21.2.2016 Přátelský zápas s hráči z Mladé Boleslavi 

20.2.2016 Turnaj o Pohár Kooperativa arény - Plzeň - čtvrté místo

13.2.-14.2.2016 - Bolzano Itálie - první místo

Sobota 6.2.2016 - HC Hvězda  s HC Příbram - 10:00-11:00 hod

Turnaj ČSLH 31.1.2016 HC Letňany Praha, 9:15 - dva týmy  

Sobota 30.1.2016 Harfa Praha 9:30 - 12:30 - přátelské utkání s HC Vlci Jablonec nad Nisou - dva týmy - hrají všichni + NÁVŠTĚVA Síně slávy v OC Harfa

Neděle 24.1.2016 HC Hvězda Praha -  přátelský zápas s HC Slavia Praha - prohroa týmu červených a výhra žlutých

Sobota 23.1.2016 HC Příbram 9:15 - 10:30 - přátelské utkání - výhra obou týmů

Turnaj ČSLH neděle 17.1.2016 HC Sparta Praha, Tipsport aréna, 12:30 - 15:30  

Přátelské utkájí s Klatovy - neděle 10.1.2016 -  hrají všichni - výhra obou týmů

Turnaj ČSLH sobota 9.1.2016 HC Sparta Praha, TIPSPORT, 15:00 - 18:00 - 

NEDĚLE 27.12.2015 - Turnaj LEDEČ NAD SÁZAVOU - první místo

STŘEDA 23.12.2015 - Přátelský turnaj HC Sparta Praha -  8:45 - 12:45 - druhé místo

Turnaj ČSLH sobota 19.12.2015 HC Kobra Praha  10:00

Turnaj ČSLH sobota 12.12.2015 HC Hvězda Praha  13:15 

Turnaj ČSLH neděle 6.12.2015 HC Hvězda Praha  12:00 

Turnaj ČSLH neděle 22.11.2015 HC Slavoj Zbraslav 

Sobota 21.11.2015 HC Brno - přátelský dvojzápas  - 14:00 - 17:15 - druhé místo

Neděle 25.10.2015 HC Liberec 9hod - přátelský zápas - sraz v 8 hod na ZS Liberec - hrají všichni

Turnaj ČSLH 17.10.2015 HC Kobra Praha od 10 hod - sraz v 10 hodin na ZS Kobra 

Sobota 10.10.2015 HC Hvězda 10:00 - přátelský zápas s Libercem  - červení výhra 13:6 a žlutí porážka 4:8

Turnaj ČSLH 3.10.2015 HC Kobra Praha od 10 hod

Pondělí 28.9.2015 HC: Hvězda 14:00  - přátelský zápas s Berounem - sraz v 13 hod v šatně - VÝHRA OBOU TÝMŮ, červený tým 10:8 a žlutý 9:6

27.9.2015 HC Velké Popovice - přátelský zápas - ráno - 8:30 ; sraz v 7:45 ve Velkých Popovicích - VÝHRA OBOU TÝMŮ

20.9.2015 HC Černošice 11:00 - 12:30  - přátelský zápas s HC Černošice - sraz ve 10:00 na stadionu v Černošice- hrají všichni - VÝHRA OBOU TÝMŮ (červení 25:3, žlutí 21:2)

 19.9.2015 HC Letňany 14:45 - 15:45  - přátelský zápas s HC Letňany - sraz ve 13:45 na stadionu v Letňanech - hrají všichni - VÝHRA OBOU DVOU TÝMŮ (červení 12:8; žlutí 10:2)

12.9.2015 HC Světlá nad Sázavou - turnaj - 10:00-17:00  - TŘETÍ MÍSTO pro náš tým

INFO - TURNAJ 2007 rozlosování

Sobota 29.8.2015 HC Beroun - přátelský zápas - 11:30 Beroun - sraz v 10:30 na stadionu v Berouně - HRAJÍ VŠICHNI !  - prohra 5:12

Čtvrtek 27.8.2015 HC Třemošná - přátelský zápas - 12:00  - 13:15Třemošná - sraz v 11 hod na stadionu v Třemošné - HRAJÍ VŠICHNI ! - VÝHRA obou týmů červení 6:4; žlutí 9:8

 

 

Kdy: S kým: Kde: Odjezd autobusu: Kdy:
So 9.9.   Benátky nad Jizerou             Benátky doprava vlastní 9:00, sraz v  8:00
So 16.9.  Letňany    Hvězda hraje se doma 10:00, sraz v 9:00
Ne 17.9. Kolín Kolín 11:45 z Hvězdy     14:15
Ne 24.9. Vlašim Hvězda   12:00, sraz v 11:00
Čt 28.9. Zbraslav Nikolajka   9:30, sraz v 8:30
So 30.9. Mělník Hvězda hraje se doma 12:30, sraz v 11:30
So 7.10. Poděbrady Poděbrady    
So 14.10. Kutná Hora Kutná Hora    
Ne 15.10. Nymburk Hvězda hraje se doma  
So 21.10. Neratovice Neratovice    
So 28.10. Mladá Boleslav     Hvězda hraje se doma  
Ne 29.10. Benátky nad Jizerou Hvězda hraje se doma