Zápasy / novinky / akce

Chystané zápasy 2017/2018

SOUTĚŽ SE ZAČÍNÁ HRÁT 9.9.2017

Soupeři kteří nás čekají:
Kolín, Vlašim, Mladá Boleslav, Letňany, Poděbrady, Mělník, Kutná Hora, Nymburk, Benátky nad Jizerou, Slavoj Zbraslav
 
PŘEHLED ZÁPASŮ V SEZÓNĚ
 
 
Kdy: S kým: Kde: Odjezd autobusu: Kdy:
         
Stř 24.1.     Mělník Mělník       6:6
So 27.1. Kolín Hvězda       výhra 5:3
So 3.2. Vlašim Hvězda   výhra 18:1
Ne 4.2.           Poděbrady Poděbrady     výhra 26:2
Ne 11.2. Zbraslav Nikolajka   výhra 10:3
So 17.2.     Mělník - ZRUŠENO Hvězda   žádost o přesun
So 17.2.     Liberec Hvězda       přátelské utkání od 10 hod, sraz v 9:00
Ne 18.2. Hvězda 5+6 Hvězda       přátelské utkání od 10:15 - 10:45
22.2. - 26.2.  Norsko      
Čt 1.3. Francie - Evry Viry ( EVH91) Velké Popovice - přátelské utkání   16:00 - 18:00
sraz v 15:00 ve Velkých Popovicích
So 3.3. Kutná Hora      
So 10.3. Nymburk Hvězda       12:30
sraz v 11:30 na Hvězdě
So 17.3. Neratovice      
So 24.3. Mladá Boleslav      
31.3. - 1.4. Veikonoční turnaj - Litvínov 8. týmů
31.3. od 8hod - 1.4. vyhlášení 17-18 hod
   

 

 

SOBOTA 17.2.2018, přátelské utkání Liberec, 10:00

Kde: Hvězda
Sraz:  9:00
 
Hrají:
 
Brankaři:
Zháňal, Veselý
 
Hráči:
Dominik H., Marek Š., Adam P., Stephan Z., Matěj D., Filip H., Kuba K., Davdi H., Domink P., Michal H., Daniel K., Jurij S., René K., Gavyn K., Erik I., Thomas Č.
 
Omluven:
Štěpán
 
 
 

Neděle 18.2.2018, přátelské utkání 5+6, 10:15

Kde: Hvězda
Sraz:  ?
 
Hrají:
Brankaři:
Zháňal, Veselý
 
Hráči:
Dominik H., Marek Š., Adam P., Stephan Z., Matěj D., Filip H., Kuba K., Davdi H., Domink P., Michal H., Daniel K., Jurij S., René K., Gavyn K., Erik I., Thomas Č.
 
Omluven:
Štěpán
 

 

 

          

Proběhlé zápasy 2016/2017

 
Kdy: S kým: Kde: Odjezd autobusu: Kdy:
So 9.9.   Benátky nad Jizerou             Benátky doprava vlastní výhra 3:2
So 16.9.  Letňany    Hvězda hraje se doma výhra 13:4
Ne 17.9. Kolín Kolín 11:45 z Hvězdy     výhra 20:4
Ne 24.9. Vlašim Hvězda   výhra 13:1
Čt 28.9. Zbraslav Nikolajka   výhra 21:5
So 30.9. Mělník Hvězda hraje se doma výhra 9:2
So  7.10. Poděbrady Poděbrady autobusem z Hvězdy, sraz v 6:45 u autobusuv - v 7:00 vyrážíme výhra  14:3
Pá  13.10.             Nymburk     Hvězda   výhra 12:1
So 14.10. Kutná Hora Kutná Hora ZRUŠENO - BUDEPŘESUNUTO  
So 21.10. Neratovice Neratovice   prohra 5:8
Čt 26.10.        Benátky nad Jizerou Hvězda hraje se domav     výhra 5:2
So 28.10. Mladá Boleslav     Hvězda hraje se doma výhra  11:6
Ne 5.11.2017 Letňany     Letňay doprava vlastní výhra 9:4
Po 6.11.2017 Pilsen Wolves Kooperativa areéna - Plzeň doprava vlastní, přátelské utkáí
prohra 8:10
Čt  9.11.          Kutná Hora     Kutná Hora autobus výhra 20:3 
So 11.11. SC Kolín     Hvězda autobus                 výhra
17:2
Pá 17.11.      Vlašim Vlašim autobus        výhra 13:1
So 18.11. Zbraslav Hvězda   výhra 19:1
Ne  26.11.   Mělník Mělník ZRUŠENO
 
Stř 29.11.     Beroun Beroun přátelské utkání prohra     6:7
So 2.12. Poděbrady     Hvězda   výhra 23:6
So  9.12 Kutná Hora Hvězda       výhra 6:5
So 16.12 Nymburk Nymburk odjezd autobusu v 8:30 od Cordeusu výhra 9:3
Ne 17.12. Neratovice Hvězda   výhra 13:5 
Út 19.12. Liberec     Liberec     přátelské utkání od 16 hod ve velké aréně

Sestava:
Brankáři: Houdek Š.
Hráči:
Pořízek, Krytinář, Holas, Kulich,  Hrubý, Štefík, Kločurek, Houdek F.
16:00
sraz nejpozději v 15:15 ve Svijanské aréně Liberec
27. - 28.12. Turnaj OSTRAVA   2. MÍSTO  
So 6.1.            Mladá Boleslav Mladá Boleslav   výhra 8:0
So 13.1. Benátky nad Jizerou Benátky nad JIzerou doprava vlastní výhra 7:1
So 20.1. Letňany Hvězda         výhra 7:3
         
         
         
         
 
PONDĚLÍ 28.8.2017 zápas KOBRA, 8:7 výhra

SOBOTA 26.8.2017 zápas BEROUN, 4:5 prohra

ČTVRTEK 24.8.2017 zápas Sparta Praha 7:9 prohra

NEDĚLE 20.8.2017 zápas BEROUN -  9:6 výhra

8.8. - 12.8.2017 CZECH HOCKEY CHALLENGE CUP 2017  - 1. místo

7.8.2017  přátelský zápas Mladá Boleslav, výhra 12:3

13.4.2017 - PŘÁTELSKÝ ZÁPAS PROTI FR.ROUEN - 11:45 - 12:2

8. 4. 2017 Turnaj v Plzni v Kooperativa aréně - Plzeň  - hra na celé hřiště - 1. místo

1.-2.4. Turnaj na Slavii - 2.místo

25.3. - 26.3.2017 3. ročník turnaje O PUTOVNÍ POHÁR PRAHY 6, 3. místo

Neděle 19.3.2017 Přátelský zápas HC Hvězda Praha - HC Příbram, 6:2

Sobota 11.3.2017 - HC Hvězda Praha - HC Sparta Praha

Neděle 5.3.2017 - Slavoj Zbraslav - HC Hvězda Praha

Sobota 25.2.2017 - HC Hvězda Praha - HC Letci Letňany

Sobota 18.2.2017 - HC Kobra Praha - HC Hvězda Praha

Čtvrtek 16.2.2017 přátelské utkání s U11 Francie, 10:4

Neděle 12.2.2017 - HC Letci Letňany - HC Hvězda Praha

Sobota 11.2.2017 - HC Slavia Praha - HC Hvězda Praha

Sobota 4.2.2017 - HC Sparta Praha - HC Hvězda Praha

Čtvrtek 2.2.2017 - přátelské utkání s HC Mladá Boleslav, 13:2

Sobota 28.1.2017 - HC Hvězda Praha - Slavoj Zbraslav

Neděle 22.1.2017 - HC Letci Letňany - HC Hvězda Praha - zrušeno

Neděle 15.1.2017 - HC Hvězda Praha - HC Kobra Praha

Sobota 14.1.2017 - přátelský zápas proti HC Poděbrady,  9:0

Neděle 8.1.2017  HC Hvězda Praha - HC Slavia Praha

Sobota 7.1. přátelské utkání proti HC Bílí Tygři Liberec , výhra

28.12. - 29.12.2016 Turnaj na Slovensku - HK Iskra Partizánske, ZLATO

Sobota 17.12.2016 - Přátelský zápas s HC Kobra Praha od 17 hod na Kobře, 14:3

Neděle 11.12.2016 - Hra na velké - 4. třída s 5.třídou - 8:00 - 9:15

Sobota 10.12.2016 - Turnaj ČSLH,  HC Kobra Praha od 17 hod, minihokej 

Neděle 4.12.2016 - přátelský zápas s HC Kralupy, od 8:00 - 9:30  - na Hvězdě - 13:1

Neděle 27.11.2016 - přátelský zápas s HC Letci Letňany, od 8:00 - 9:15  - na Hvězdě - 7:5

Sobota 26.11.2016 - přátelský zápas s HC Litvínov, od 14:00 do 15:30 - ZS Litvínov - 7:4

Neděle 20.11.2016 - přátelský zápas s HC Sparta Praha, od 8:00 do 9:15 - HC Hvězda Praha - 2:5

Čtvrtek 17.11.2016 - přátelský zápas s HC Kobra Praha, od 10 hod - HC Hvězda Praha - 4:4

Sobota 12.11.2016 - Turnaj  tří , od 10 hod - Liberec - na velké hřiště - stříbrná medaile

Neděle 6.11.2016 - přátelský zápas s HC Letici Letňany 9:15 - 10:45  - na velké hřiště, HC Hvězda Praha 2:6

Sobota 5.11.2016 - Turnaj ČSLH,  HC Hvězda Praha, 13:15 - 16:15, minihokej

Pátek 28.10.2016 - přátelský zápas s HC Tábor 13:30 - 15:00  - na velké hřiště, HC Hvězda Praha, 7:6

Neděle 23.10.2016 - přátelský zápas s HC Litvínov 10:30 - 11.45  - na velké hřiště, HC Hvězda Praha, 14:1

Sobota 15.10.2016 - přátelský zápas s HC Sparta Praha 15:30    -  na velké hřiště, HC Sparta Praha - 12:2

Neděle 9.10.2016 - přátelský zápas s HC Louny 8:00 - 9:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - 6:7

Sobota 8.10.2016 - Turnaj ČSLH HC Slavoj Zbraslav - 15:00 (minihokej)

Neděle 2.10.2016 - přátelský zápas s HC Letci Letňany 11:45 - 13:30 - na velké hřiště, zimní stadion Letňany, 6:6

Sobota 1.10.2016 - přátelský zápas s HC Slavia Praha 12:45 - 14:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - výhra 5:1

Neděle 25.9.2016 - přátelský zápas s HC Kobra Praha 8:00 - 9:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - remíza 6:6

Neděle 18.9.2016 - přátelský zápas s HC Kralupy 9:30 - 10:45 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha - výhra 14:2

Neděle 11.9.2016 - přátelský zápas  Hvězďáků - 13:30 - 15:00 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha

Sobota 10.9.2016 - přátelský zápas s HC Beroun - 9:15 - na velké hřiště, HC Beroun - výhra 9:7

3. a 4.9.2016 - Mezinárodní hokejový turnaj O POHÁR MĚSTA JABLONEC NAD NISOU - soupiska hráčů bude upřesněna - propozicerozlosovánínabídka ubytování - STŘÍBRO

Sobota 3.9.2016 - přátelský zápas s HC Chomutov - 10:45 - 12:15; ZS Chomutov

27.8.2016 - Mezinárodní mistrovství severovýchodních Čech v ledním hokeji r.2007 - Jablonec nad Nisou - stříbro

27.8.2016 - Přátelský zápas s HC Beroun na HC Hvězda Praha - výhra HC Hvězda Praha

23.8.2016 - Přátelský zápas s HC Slovan Louny u nás na Hvězdě, místo tréninku, od 15:30 - tým A výhra, tým B prohra

Proběhlé zápasy 2015/2016

Neděle 9.10.2016 - přátelský zápas s HC Louny 8:00 - 9:15 - na velké hřiště, HC Hvězda Praha

Sobota 16.4.2016 - Turnaj na Slávii  - 8:00 - 18:00 - první místo

Sobota 2.4.2016 - Turnaj Chomutov - druhé místo

26. - 27.3.2016  - O Pohár HC Vlci Jablonec nad Nisou - hraje jeden tým  - výhra

26.3.2016 - Turnaj Světlá nad Sázavou - hraje jeden tým - nominace

Turnaj ČSLH neděle 13.3.2016 HC Hvězda Praha

Turnaj ČSLH neděle 6.3.2016 HC Hvězda Praha  

Turnaj ČSLH 27.2.2016 HC Letňany Praha, 10:30

21.2.2016 Přátelský zápas s hráči z Mladé Boleslavi 

20.2.2016 Turnaj o Pohár Kooperativa arény - Plzeň - čtvrté místo

13.2.-14.2.2016 - Bolzano Itálie - první místo

Sobota 6.2.2016 - HC Hvězda  s HC Příbram - 10:00-11:00 hod

Turnaj ČSLH 31.1.2016 HC Letňany Praha, 9:15 - dva týmy  

Sobota 30.1.2016 Harfa Praha 9:30 - 12:30 - přátelské utkání s HC Vlci Jablonec nad Nisou - dva týmy - hrají všichni + NÁVŠTĚVA Síně slávy v OC Harfa

Neděle 24.1.2016 HC Hvězda Praha -  přátelský zápas s HC Slavia Praha - prohroa týmu červených a výhra žlutých

Sobota 23.1.2016 HC Příbram 9:15 - 10:30 - přátelské utkání - výhra obou týmů

Turnaj ČSLH neděle 17.1.2016 HC Sparta Praha, Tipsport aréna, 12:30 - 15:30  

Přátelské utkájí s Klatovy - neděle 10.1.2016 -  hrají všichni - výhra obou týmů

Turnaj ČSLH sobota 9.1.2016 HC Sparta Praha, TIPSPORT, 15:00 - 18:00 - 

NEDĚLE 27.12.2015 - Turnaj LEDEČ NAD SÁZAVOU - první místo

STŘEDA 23.12.2015 - Přátelský turnaj HC Sparta Praha -  8:45 - 12:45 - druhé místo

Turnaj ČSLH sobota 19.12.2015 HC Kobra Praha  10:00

Turnaj ČSLH sobota 12.12.2015 HC Hvězda Praha  13:15 

Turnaj ČSLH neděle 6.12.2015 HC Hvězda Praha  12:00 

Turnaj ČSLH neděle 22.11.2015 HC Slavoj Zbraslav 

Sobota 21.11.2015 HC Brno - přátelský dvojzápas  - 14:00 - 17:15 - druhé místo

Neděle 25.10.2015 HC Liberec 9hod - přátelský zápas - sraz v 8 hod na ZS Liberec - hrají všichni

Turnaj ČSLH 17.10.2015 HC Kobra Praha od 10 hod - sraz v 10 hodin na ZS Kobra 

Sobota 10.10.2015 HC Hvězda 10:00 - přátelský zápas s Libercem  - červení výhra 13:6 a žlutí porážka 4:8

Turnaj ČSLH 3.10.2015 HC Kobra Praha od 10 hod

Pondělí 28.9.2015 HC: Hvězda 14:00  - přátelský zápas s Berounem - sraz v 13 hod v šatně - VÝHRA OBOU TÝMŮ, červený tým 10:8 a žlutý 9:6

27.9.2015 HC Velké Popovice - přátelský zápas - ráno - 8:30 ; sraz v 7:45 ve Velkých Popovicích - VÝHRA OBOU TÝMŮ

20.9.2015 HC Černošice 11:00 - 12:30  - přátelský zápas s HC Černošice - sraz ve 10:00 na stadionu v Černošice- hrají všichni - VÝHRA OBOU TÝMŮ (červení 25:3, žlutí 21:2)

 19.9.2015 HC Letňany 14:45 - 15:45  - přátelský zápas s HC Letňany - sraz ve 13:45 na stadionu v Letňanech - hrají všichni - VÝHRA OBOU DVOU TÝMŮ (červení 12:8; žlutí 10:2)

12.9.2015 HC Světlá nad Sázavou - turnaj - 10:00-17:00  - TŘETÍ MÍSTO pro náš tým

INFO - TURNAJ 2007 rozlosování

Sobota 29.8.2015 HC Beroun - přátelský zápas - 11:30 Beroun - sraz v 10:30 na stadionu v Berouně - HRAJÍ VŠICHNI !  - prohra 5:12

Čtvrtek 27.8.2015 HC Třemošná - přátelský zápas - 12:00  - 13:15Třemošná - sraz v 11 hod na stadionu v Třemošné - HRAJÍ VŠICHNI ! - VÝHRA obou týmů červení 6:4; žlutí 9:8

 

 

Kdy: S kým: Kde: Odjezd autobusu: Kdy:
So 9.9.   Benátky nad Jizerou             Benátky doprava vlastní 9:00, sraz v  8:00
So 16.9.  Letňany    Hvězda hraje se doma 10:00, sraz v 9:00
Ne 17.9. Kolín Kolín 11:45 z Hvězdy     14:15
Ne 24.9. Vlašim Hvězda   12:00, sraz v 11:00
Čt 28.9. Zbraslav Nikolajka   9:30, sraz v 8:30
So 30.9. Mělník Hvězda hraje se doma 12:30, sraz v 11:30
So 7.10. Poděbrady Poděbrady    
So 14.10. Kutná Hora Kutná Hora    
Ne 15.10. Nymburk Hvězda hraje se doma  
So 21.10. Neratovice Neratovice    
So 28.10. Mladá Boleslav     Hvězda hraje se doma  
Ne 29.10. Benátky nad Jizerou Hvězda hraje se doma