Rozpis tréninků

Sledujte prosím rozpis ledů na hlavních stránkách. Může dojít ke změnám hlavně víkendových tréninků. 

 

TRÉNINKY V SEZÓNĚ

Sledujte prosím ROZPIS LEDU!!!

Tréninky:

Datum:     Kdy: Událost:
Po  12.11. 15:15 - 16:15 (5+6.třída)  LED
Út  13.11.   volno
Stř  14.11. 15:45 - 16:45  (6.třída) LED
Čt  15.11. suchá15:15 - 16:15 - 17:15 (6.třída) +  fyzio po tréninku LED
Pá  16.11. 6:00 - 7:00 (5.třída) LED
So  17.11.   volno
Ne  18.11 11:00 PZ Kladno na Hvězdě (sraz v 10:00) utkání
Datum:     Kdy: Událost:
Po  19.11. 15:15 - 16:15 (5+6.třída)  LED
Út  20.11.   volno
Stř  21.11. 15:45 - 16:45  (6.třída) LED
Čt  22.11. suchá15:15 - 16:15 - 17:15 (6.třída) +  fyzio po tréninku LED
Pá  23.11. 6:00 - 7:00 (5.třída) LED
So  24.11. 10:00 HC Kobra na kobře (sraz v 9:00) utkání
Ne  25.11  
volno

HOKEJOVÉ ZÁPISY

 
 
 

PŘÍSPĚVKY 

 
ročník 2007     1.800,- Kč / měsíčně
 
červenec - neplatí se

Plaťe na účet 161492309/0800 ; v.s.: RČ hráče; zpráva pro příjmce: jméno hráče nebo v hotovosti na ekonomickém oddělení.

 
 
 
 

 

Zatím to dle rozpisu ledu vypadá takto:
 
čtvrtek 18.8.  9:00 - 10:15  3.+4. třída ; 14:15 - 15:15  4. třída
Pátek   19.8.  9:00 - 10:15  3.+4. třída ; 14:15 - 15:15  4. třída
Sobota 20.8.  9:00 - 10:15  3.+4. třída ; 16:00 - 17:00  4. třída
Neděle 21.8.  9:00 - 10:00  4. třída ; 11:30 - 12:30  4. třída
                      
 
Po soustředění budou následovat tréninky:
 
Pondělí 22.8.    16:30 - 17:30    4.třída
Úterý 23.8.        15:30 - 16:45    3.+4. třída
Čtvrtek 25.8.     17:00 - 17:45    4.třída
Pátek 26.8.        14:15 - 15:15   4. třída
 
Úterý 30.8.        14:30 - 15:30    4.třída
Čtvrtek 1.9.        17:30 - 18:15   3.+4. třída
Pátek 2.9.          13:00 - 14:00   4.třída
Sobota 3.9.        11:00 - 12:00   4.třída
Neděle 4.9.          8:00 - 9:15     3.+4. třída
 
Pondělí 5.9.        14:00 - 15:00   3.+4. třída
Úterý 6.9.            14:30 - 15:30  4. třída
Čtvrtek 8.9.         17:30 - 18:15   3.+4. třída
Pátek 9.9.            13:00 - 14:00  4. třída
Sobota 10.9.        11:00 - 12:00  4.třída
Neděle 11.9.          8:00 - 9:15    3.+4. třída